Kempings Zvejnieki


Kempings "Zvejnieki", Virešu pagastā pašā Gaujas krastā, laivotāju grupām piedāvā***:

   *** Lūgums, savlaicīgi pieteikt vietas.

P.s. Relax tūre nedēļas nogalei!
Darba kolektīviem un laivotāju grupām piedāvājam relaksējošu 3 dienu tūri no piektdienas līdz svētdienas vakaram.

Laivotāji ierodas piektdien vakarā kempingā Zvejnieki, noparko automašīnas, iekārtojas, uzbūvē teltis, ietur vakariņas ugunskura gaismā, izbauda dabu, mieru un līdzi paņemto ...limonādi... kvasu.

Sestdien pēc rīta rosmes un peldes, brokastīm un kafijas pauzes, visi dodas uz Tirziņas ieteku Gaujā, kur tiks nogādātas arī laivas. Pirmās dienas 14 km laivojums ir Ziemeļgaujas krāšņakais upes posms un ietvers arī Sikšņu krāces 10 km garumā. Dienas brauciens beidzas kempingā Zvejnieki, kur laivotājus sagaidīs uz ugunskura čuguna katlā pagatavota gulašs zupa un izkurināta malkas pirts ar "sauso tvaiku". Tālāk vakars ir pilnībā brīvs atpūtai un tusiņam savu kolēģu un draugu lokā, jo arī iepriekš uzbūvētās teltis un "migas" sagaidīs visus savās iepriekšējās nakts vietās.

Svētdienas rītā lēni mostamies, brokastojam, pilnīgā mierā nojaucam teltis un saskaņā ar sevi, un saviem mīļajiem un tuvajiem, sapakojam visas savas mantas mašīnās un vajadzīgo proviantu laivās. Tad arī otrās dienas 11 km laivojums līdz Gaujienai var sākties. Baudam dabu, ļaujamies upes mērenajai straumei un savu domu plūsmai par vakar noairēto un "ieairēto". Baudam to visu kopā un pa daļām.

Gaujienā finišējam labajā pusē aiz tilta pie brīvdabas estrādes.

Pēc labi "padarītās atpūtas" dodamies pēc saviem auto un mājup.